Jdi na obsah Jdi na menu

Kenny Wayne Shepherd Band

004---kenny-wayne-shepherd-band.jpg

     Datum: 20.11.2011

     Místo: logo-lmb.jpg

     Live: Kenny Wayne Shepherd Band

 

V zaplněném Lucerna Music Baru vystoupil 20. listopadu 2011 jeden z nejuznávanějších bluesových kytaristů současnosti Kenny Wayne Shepherd. Do České republiky zavítal vůbec poprvé a to za doprovodu kapely, která stála u zrodu jeho nového alba How I Go. Pražskému publiku se tak mohl představit např. i výborný zpěvák Noah Hunt nebo bubenický veterán Chris Layton (bývalý člen kapely Double Trouble).                                                                                                                                                      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkný fotečky

(Lubomír Novák, 16. 10. 2013 10:56)

Ahoj Angeliko. Náhodou jsem narazil na Tvoje fotky a jsem z nich nadšenej !!! Při reportu z Kenny Wayne Shepherda jsem se přenesl na jeho skvělý koncert na BluesAlive 2011 v Šumperku. Tvoje fotky přesně vystihují atmosféru koncertu. Je z nich cítit co se na jevišti děje. Sám jsem na Kennyho koncertu udělal pár fotek, myslím docela akčních, ale s daleko skromějším vybavením. Baví mě focení všeobecně, ale koncerty nejvíc. Užívám si muziku a zachycení neopakovatelných okamžiků. Přeji Ti hodně pěkných zážitků při focení. Luboš

Re: Pěkný fotečky

(Angelika, 16. 10. 2013 19:34)

Ahoj Luboši,
to mě opravdu hodně těší, že se Ti moje fotky líbí. Když mám kladnou zpětnou reakci na report, co nafotím, tak mě samozřejmě i potom samotné focení ještě víc baví...:-)
A je bezva, že ses mrknul i na takový archivní koncert. Přeji Ti, ať se povedou pěkné fotky až zase na nějakou dobrou hudební akci půjdeš. Třeba se na nějakém koncertě potkáme...:-)
Angelika

pěkný report

(Martin Myslivec, 1. 12. 2011 7:43)

Ahoj Angeliko,
máš moc povedený report, zvláště mě zaujaly snímky 001, 026, 027, 028.

Měj se fajn
Martin

Re: pěkný report

(angelikaspicarova, 1. 12. 2011 22:32)

Ahoj Martine,

moc mě potěšilo, že jsi se na report podíval a že se Ti líbí. Mám fakt radost:). A díky za ty fotky, co Tě zaujaly. To je pro mě celkem dost důležité vědět, které snímky lidé upřednostní, když si report prohlížejí.

Taky se měj pěkně a ať Ti to fotí:).

Angelika