Jdi na obsah Jdi na menu

Laibach – We Come In Peace Tour 2012

028---laibach.jpg    

    Datum: 05.04.2012

 

     Místo: 9222.jpg

    

     Live: Laibach

 

 V zaplněném pražském Paláci Akropolis vystoupila ve čtvrtek 5. dubna 2012 kultovní slovinská kapela Laibach. Koncert proběhl v rámci turné k očekávanému sci-fi snímku o nacistech s názvem Iron Sky. Skupina zahrála nejen nové skladby, ke kterým se turné váže, ale prostor dostaly i osvědčené hity. Doprovodná projekce Laibach nabídla publiku především ukázky z již zmiňovaného filmu Iron Sky.

                                                                                                                                                         

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I já tam byl...:-)

(Robert, 9. 4. 2012 3:40)

ZDRAVÍM ŠENOV:-) ...i já tam byl...to jsem si tak vzpomněl na text jedné písně:)
Atmosféra by se dala krájet, opravdu velmi povedéné fotky! Moc se mi líbí 15, 18 a 20 krom jiných... Četl jsem o tom koncertě jeden pobuřující článek, se kterým jsem se teda ani náhodou neztotožnil.
Autor poukazoval na propagaci fašismu, ale zjevně byl na jiné akci, nic takového jsem rozhodně v poklidné atmosféře sálu nezaznamenal...:)

Re: I já tam byl...:-)

(angelikaspicarova, 9. 4. 2012 22:32)

Také zdravím,
díky za zastavení u fotek a za info, jaké snímky se Ti v reportu nejvíc líbí. Jsem ráda, že report z koncertu na Tebe tak dobře působí...:-)
Ten článek asi četlo dost lidí a rozhodně i mě hodně pobouřil. V podstatě se tam hážou všichni lidi na akci přítomní do jednoho pytle a to by si asi měl autor článku trochu rozmyslet, než začne něco takového psát.