Jdi na obsah Jdi na menu

Leningrad Cowboys

007---leningrad-cowboys.jpg

 

     Datum: 10.12.2011

    

     Místo: KC Vltavská, Praha

 

     Live: Leningrad Cowboys

    

V pražském KC Vltavská vystoupila v sobotu 10. prosince 2011 finská kultovní kapela Leningrad Cowboys, aby zde představila svou poslední desku "Buena Vodka Social Club". Kromě nových písní zahráli i starší hity a cover verze rockových pecek, kterými jsou jejich koncerty proslulé. Do Čech skupina zavítala již počtvrté a opět předvedla výbornou recesistickou show, jež pobavila a roztančila snad všechny přítomné v sále.

 

                                                                                                                                                         

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dokonalá šou

(Robert, 14. 12. 2011 0:52)

Na závěr roku opravdu skvělá podívaná, do pěkně připravené scény kde bubeník seděl na traktoru z dob minulých začali sebevědomě nastupovat jednotliví hudebníci ve stylových kostýmech a s charakteristickými účesy, které doplňovaly dvě milé tanečnice, které v průběhu koncertu nečekaně předvedly i své hlasové dispozice a to s patřičnou suverenitou. Všichni do jednoho odvedli na pódiu skvělou práci a publikum se náležitě bavilo, zvláště pak když jeden z cowboyů rozměrnější postavy překvapil všechny svými recesistickými převleky a neméně i svou mrštností...:-) Vše bylo potrženo ještě i výbornými pěveckými výkony a dobrou komunikací s rozjetým publikem.
Takhle nějak jsem to viděl já a fotky tady v tom každého musí jen utvrdit, jsou senzační, moc se Ti povedly Angie...:-)

Re: Dokonalá šou

(angelikaspicarova, 14. 12. 2011 20:01)

Tak to mě vážně hodně potěšilo, že jsi se takhle dopodrobna o koncertě rozepsal...a ještě víc mě těší, že snad tedy i fotky tu atmosféru celého dění na pódiu vystihují...:-)