Jdi na obsah Jdi na menu

Parkway Drive

026---parkway-drive.jpg

 

     Datum: 29.03.2017

 

     Místo: Forum Karlín, Praha

    

     Live: Parkway Drive

 

     Special guests: Asking Alexandria, Stick To Your Guns

 

 

Forum Karlín bylo 29. března svědkem veleúspěšné evropské premiéry turné „Unbreakable” australské kapely Parkway Drive, která však nedorazila do Prahy sama. Jako hosty si pozvala britskou formaci Asking Alexandria a kalifornskou stálici Stick To Your Guns.

Večer zahájili američtí Stick To Your Guns, kteří předvedli nabušený výkon plný energie. Svůj set využili na maximum. Příznivci se nenechali dlouho pobízet a od samého začátku vytvořili skvělou atmosféru.

„S Parkway Drive jsme se mnohokrát potkali na festivalech. A co se týká Stick To Your Guns, známe se léta. Jeli jsme spolu turné, jsme přátelé. Ale na společnou šňůru v této sestavě razíme poprvé,” řekl Ben Bruce z Asking Alexandria, k nimž před nedávnem přispěchal zpěvák Danny Worsnop. Jeho návrat se promítl i do koncertního programu, ze kterého skupina vyřadila své loňské album „The Black” nazpívané dočasným frontmanem Denisem Shaforostovem.

Hvězdní Parkway Drive naservírovali publiku ohromující show, během níž nechyběly zajímavé světelné efekty, stoupající plošiny ani úchvatná pyrotechnika. Navíc hudebně doslova excelovali, přičemž fanoušky uhranul sebevědomý a drtivě ničivý zpěv neúnavného Winstona McCalla.

 

Fotoreport na Facebooku: Parkway Drive