Jdi na obsah Jdi na menu

Aerodrome Festival v čele s Linkin Park ovládne Prahu již v neděli!

9. 6. 2017

Datum: 11.06.2017                                                        Místo: Letiště Letňany, Praha

linkin_park-2017.jpgLinkin Park (foto - zdroj: aerodrome-festival.eu)

Aerodrome Festival odpočítává poslední dny do zahájení čtvrtého ročníku, který se uskuteční tuto neděli v Praze na letišti v Letňanech.

Brány festivalu se otevřou ve 12 hodin a o hodinu později program zahájí britská skupina Mallory Knox, která je jedním z hostů aktuálního turné Simple Plan. Během desetihodinového hudebního maratonu se návštěvníci mohou dále těšit na rychle vzrůstající formaci Counterfeit vedenou zpěvákem a hercem Jamie Bowerem, švédské Royal Republic, kteří bývají přirovnáváni ke svým krajanům The Hives, českým příznivcům velmi dobře známou energickou partu Enter Shikari, jedno z momentálně nejskloňovanějších jmen světové hip hopové scény Machine Gun Kellyho alias MGK, kanadské oblíbence tuzemského publika Simple Plan a hlavní hvězdu Linkin Park, která ovládne pódium ve čtvrt na deset večer.

Linkin Park se do Prahy vrací po deseti letech a přítomným divákům nabídnou bezmála dvouhodinové vystoupení. To bude sestávat jak z ukázek ze zbrusu nového alba „One More Light”, tak pochopitelně z největších hitů kapely, která si stále drží statut autorů nejprodávanějšího debutu 21. století za desku „Hybrid Theory”. Do současné doby Linkin Park prodali přes padesát milionů alb, jež jim vynesly platinové ocenění ve 34 zemích na pěti kontinentech. Přes 62 milionů fanoušků z Linkin Park učinilo také nejoblíbenější skupinu na Facebooku a na YouTube mají přes 3,5 milardy zhlédnutí.

Z důvodu zvýšených bezpečnostních opatření a důkladných osobních prohlídek na vstupu žádají pořadatelé všechny návštěvníky, aby počítali při svém příchodu s časovou rezervou a na webu či Facebooku festivalu se předem informovali o předmětech, jejichž vnášení do areálu není povoleno. Na průběh akce bude dohlížet na dvě stě policistů hlídkujících před branami areálu i uvnitř něj, k prohlídkám na vstupu budou použity detektory kovu. Na místě bude přítomna i zásahová jednotka. „V žádném případě nechceme vyvolávat ani podněcovat paniku. Tato opatření jsou adekvátní současné situaci a začínají být na obdobných akcích běžná,” uvádějí pořadatelé festivalu, kteří návštěvníkům rovněž doporučují k cestě na festival využít metro, jež bude výrazně posíleno. Parkování v těsné blízkosti areálu nebude možné.

Festival má kapacitu 25 000 lidí, v prodeji zbývá posledních pár stovek vstupenek, které jsou k dispozici v síti Ticketportal. Více informací je na webu aerodrome-festival.eu.

Aerodrome Festival 2017 - časový harmonogram

12:00 vstup do areálu
13:00 - 13:30 Mallory Knox
14:00 - 14:45 Counterfeit
15:15 - 16:00 Royal Republic
16:30 - 17:30 Enter Shikari
18:00 - 19:00 Machine Gun Kelly
19:30 - 20:30 Simple Plan
21:15 - 23:00 Linkin Park

Související:

Britští rockeři Counterfeit přijedou na Aerodrome Festival!

Simple Plan s sebou na Aerodrome Festival přivezou Mallory Knox!

Aerodrome Festival oznamuje další hvězdná jména!

Aerodrome Festival přiveze do Prahy Linkin Park!