Jdi na obsah Jdi na menu

Sunset Sons podpoří Imagine Dragons na jejich pražském koncertě!

9. 12. 2015

Live: Imagine Dragons                                      Support: Sunset Sons

Datum: 16.01.2016                                                                 Místo: O2 Arena, Praha

sunset-sons-2016.jpgSunset Sons (foto - zdroj: facebook.com)

Australsko-anglická indie rocková čtveřice Sunset Sons bude předskakovat Imagine Dragons na jejich pražském koncertě 16. ledna v O2 Areně.

Sunset Sons se dali dohromady v baru jménem Le Surfing. Není proto překvapením, že kromě hudby spojuje členy kapely i láska k surfování.

Své první demo poslali ke konzultaci bývalému šéfovi Sony Entertainment Stevu Milbournovi, který se ihned vydal, aby kapelu viděl vystupovat naživo.

Sunset Sons ho uchvátili a překvapily ho i živelné reakce publika. Steve pomohl skupině vydat první EP pojmenované „Le Surfing”. Hned druhý singl „No Bad Days” se vyšplhal na čelo hitparády rockových singlů iTunes. O kvalitě hudby Sunset Sons vypovídá i nominace na prestižní cenu BBC Sound Of.

Ohromné očekávání vzbuzovalo vydání debutového alba, které však kapela stále odkládala a vydala místo něj další dvě EP „The Fall Line” a „She Wants”. Debutu Sunset Suns se tak fanoušci dočkají až začátkem roku 2016. Desku „Very Rarely Say Die” produkoval Jacquire King, který spolupracoval např. s Kings Of Leon, Of Monsters and Men nebo Tomem Waitsem. Těšit se tak můžeme na detailně propracované album s vynikajícím zvukem.

Sunset Sons vás určitě naladí na tu správnou vlnu před vystoupením Imagine Dragons 16. ledna v pražské O2 Areně. Tato kombinace totiž skvěle fungovala už při devětadvaceti zastávkách na tour v říjnu 2015.

Vstupenky na koncert Imagine Dragons + Sunset Sons jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal v cenových relacích od 990,- Kč do 1390,- Kč.

Související:

Imagine Dragons přijedou v lednu do Prahy!