Jdi na obsah Jdi na menu

Na Aerodrome zahrají i Bring Me The Horizon a Billy Talent!

17. 1. 2016

Datum: 15.06.2016                              Místo: PVA EXPO PRAHA - Letňany

billy-talent-aerodrome-2016.jpgBilly Talent (foto - zdroj: amnesiarockfest.com)

Třetí ročník Aerodrome Festivalu, který se uskuteční pod širým nebem 15. června na PVA EXPO PRAHA - Letňany, nabídne vedle již dříve ohlášené americké formace Korn další dvě kapely, které se u českého publika těší velké oblibě.

Z Kanady si to k nám opět namíří punk rockeři Billy Talent a z Velké Británie jedna z momentálně nejúspěšnějších metalových skupin - Bring Me The Horizon.

Billy Talent, kteří debutovali v roce 2003 stejnojmenných albem, jsou mnohými označováni za punk rockové mluvčí své generace. Milion prodaných desek v Kanadě a téměř tři miliony nahrávek, které si zakoupili posluchači po celém světě, kapele vynesly multiplatinové prodejní statuty za alba „Billy Talent I, II, III” a platinový certifikát za prodej poslední desky „Dead Silence” (2012), kterou v roce 2014 následoval výběr největších hitů prostě pojmenovaný „Hits”.

Málokterá skupina momentálně čeří světové metalové hladiny více než britští Bring Me The Horizon a jejich loňská nahrávka „That's The Spirit”, která aspiruje na jedno z nejlepších a komerčně nejúspěšnějších alb roku. Během své dvanáctileté historie, za níž zatím nahráli pět desek, se Bring Me The Horizon pozvolna přenesli od deathcorových počátků na klubové scéně až k současnému rockovému zvuku.

Aerodrome Festival pořádá NuCoast Productions ve spolupráci s Octopus Promotion.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal za 1490,- Kč.

Související:

Aerodrome Festival se přesouvá do Tipsport Areny!

Spolu s Korn míří na Aerodrome i kultovní pankáči Bad Religion!

Aerodrome Festival přiveze do Prahy americkou skupinu Korn!