Jdi na obsah Jdi na menu

Pražský koncert Royal Republic se pro velký zájem přesouvá!

12. 9. 2017

Live: Royal Republic

05.12.2017 Lucerna-Velký sál, Praha
06.12.2017 Klub Fléda, Brno

015---royal-republic.jpgRoyal Republic (foto: Angelika Špicarová)

Royal Republic oslaví deset let své existence evropským turné. V České republice vystoupí hned dvakrát, 5. prosince v Praze a 6. prosince na brněnské Flédě. Jejich pražský koncert, který se měl původně odehrát v Roxy, se pro velký zájem přesouvá do Velkého sálu Lucerny. Datum koncertu se nemění, tedy 5. prosince.

O Seveřanech se někdy říká, že jsou chladní a introvertní. Možná na tom něco bude, ale na švédské Royal Republic tenhle stereotyp nesedí ani trochu. Nekonečná koncertní energie, smysl pro humor a rocková smršť jsou jejich poznávacím znamením. Royal Republic se dali dohromady před deseti lety. Jak sami říkají, našli se až s poslední nahrávkou „Weekend Man”.

Kytarové riffy, které vás nenechají vydechnout a k tomu charismatický vokál Adama Grahna. Někteří jejich hudbu řadí do škatulky soudobého rokenrolu, druzí ji definují jako typický garážový rock. Grahn k tomu dodává: „Rock je evidentně velice rozsáhlý žánr. My to kdysi nazývali rockem Chucka Norrise, pak kung fu rockem, variací je hodně. Nevím, je to rock, říkejte si tomu, jak chcete. Dokud se vám to líbí, tak je nám to fakt jedno.”

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají platné. Nové lístky do Velkého sálu Lucerny lze pořídit za 695,- Kč na webu fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro.

Související:

Royal Republic slaví deset let a míří do České republiky!