Jdi na obsah Jdi na menu

Rybičky 48 představili video k novému singlu Ty vole, já budu táta

6. 6. 2021

rybicky-48.jpgRybičky 48 (foto: Angelika Špicarová)

Rybičky 48 zveřejnili humorný klip k písni „Ty vole, já budu táta”, kterým oslavují příchod nových přírůstků do rockové rodiny. Ve vizuálu se hlavní role matky ujal bubeník Ondra Štorek, Kuba Ryba si pak střihl postavu otce.

„Ty vole, já budu táta” přichází po úspěšném singlu „Svatební hymna” a tematicky na něj navazuje. „Námět na písničku vznikl hned druhý den po tom, co mi manželka oznámila, že čekáme miminko. Vrátil jsem se zrovna z koncertu v Jihlavě a zjistil jsem tuhle parádní novinu,” říká frontman kapely Kuba Ryba, k němuž se s identickou zprávou zhruba o dva měsíce později přidal bubeník Ondra Štorek. „Jelikož často děláme songy inspirované naším životem, tuhle událost jsme si nemohli nechat ujít. Píseň vznikla už před pár měsíci, ale čekali jsme až se děti narodí, aby to nepřineslo smůlu,” dodává Kuba Ryba.

Skupina Rybičky 48 se připojila k takzvanému baby boomu a rozhodla se nahrát skladbu pro všechny fanoušky, kteří také v nedávné době zjistili, že budou rodiči. „Pro formát videa jsme zvolili foto román, kde já hraju otce a bubeník Ondra Štorek matku. S jeho největším knírem ve střední Evropě je to parádní podívaná,” komentuje s úsměvem Kuba Ryba.

Text - zdroj: ireport.cz/redakce