Jdi na obsah Jdi na menu

Twenty One Pilots zveřejnili video k songu Nico And The Niners

1. 8. 2018

twenty-one-pilots_2019.jpgTwenty One Pilots (foto - zdroj: fource.cz)

Americká dvojice Twenty One Pilots publikovala klip ke skladbě „Nico And The Niners”. Jedná se o jednu ze dvou nahrávek, které duo představilo před několika dny.

„Trench”, tak se jmenuje jedna z nejočekávanějších desek roku 2018. Twenty One Pilots ji vydají 5. října na značce Fueled By Ramen.

Informace o albu skupina odtajnila společně se dvěma skladbami – úvodním singlem „Jumpsuit” a songem „Nico And The Niners”. Obě písně celkem dobře reprezentují žánrovou všežravost Twenty One Pilots.

Zatímco „Jumpsuit” nabízí syrovější rockovou polohu kapely, „Nico And The Niners” dává vzpomenout třeba na úspěšný singl „Ride” z předešlé desky „Blurryface” s výraznější reggae stopou.

Skladba „Jumpsuit” je navíc nejrychleji korunovaným číslem 1 v alternativním rádiovém žebříčku časopisu Billboard v této dekádě. Naposledy se za dva týdny na vrchol zmíněné hitparády dostali Green Day s „Know Your Enemy”, což se jim povedlo v roce 2009.

Twenty One Pilots vyrazí s vydáním alba „Trench” na světové turné „The Bandito Tour”, v jehož rámci se 16. února podívají do pražské O2 Areny.

Text - zdroj: electropiknik.cz